a
444 90 54
Çağrı Merkezi
AKIL HASTANESİ TİYATRO OYUNUNA DAVETLİSİNİZ

 

 

Akyazı Belediyesi’nin Sosyal Sorumluluk projesi kapsamında Gençleri kötü alışkanlıklardan uzak tutmak ve gençleri daha çok topluma kazandırmak amacıyla kurduğu Akyazı Belediyesi Tiyatro topluluğu Tiyatroya gönül veren Gençlere ve okullara verdiği Tiyatro eğitimleriyle meyvelerini almaya devam ediyor.

 

Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan’ın da yakından takip ettiği ve bu güne dek birçok gence Tiyatroyu sevdiren Akyazı Belediyesi Tiyatro Topluluğu yeni tiyatro oyunları ve yetiştirdiği yeni tiyatro öğrencileri ile çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

 

Akyazı Belediyesi Tiyatro Topluluğu tarafından oyun metni düzenlenen, Akyazı Belediyesi personeli Mehmet Furkan Özel’in yönetmenliğini yaptığı, Senaryosunun Nilay Altunok ve Mehmet Furkan Özel’in yazdığı, “ Akıl Hastanesi ” adlı tiyatro oyunu olumsuz hayat koşullarından dolayı insanların hayat düzeni ve ruh sağlığının bozulmasını, aile düzeninin önemini izleyenlere hem düşündüren bir o kadar da de güldürerek anlatacak.

 

 Akyazı Belediyesi Tiyatro Topluluğu tarafından hazırlanan “ Akıl Hastanesi ” tiyatro oyunu ücretsiz olarak 26 Aralık 2018 Çarşamba akşamı saat 19.00 da Akyazı Sosyal Gelişim Merkezi Tiyatro Salonunda sahne alacaktır. Tüm halkımız davetlidir.