a
444 90 54
Çağrı Merkezi
24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜNDE KARATE TURNUVASI..

 

.

 

 

24 Kasım Öğretmenler günü Karate il turnuvası Belediyemiz destekleri Gençlik ve spor il müdürlüğü organizasyonu ile Cumartesi günü Akyazı Atatürk spor salonunda yapıldı.

 

18 spor kulübünden 403 sporcunun katıldığı turnuvaya Sakarya Büyükşehir belediye başkanı Zeki Toçoğlu, Akyazı Kaymakamı Yakup Güney, Türkiye Karate federasyonu başkan vekili Meydan Kobaş, Sakarya ASKF başkanı Yaşar Zımba, Sakarya gazeteciler cemiyeti başkanı Sezai Matur, Saha Komiserleri dernek başkanı Mahmut Güzel, İlçe Spor müdürü Adem Altun, siyasiler, daire müdürleri, öğretmenler ve veliler katıldı.

 

Sakarya ASKF Başkanı Yaşar Zımba, Sakarya Karatesinin mimarı Meydan Kobaş, Meslek dersleri ve Din kültürü ve Ahlak bilgisi öğretmeni, SBB Başkanı Zeki Toçoğlu’na çiçek takdim ederek Öğretmenler gününü kutladı.

 

Turnuvaya katılan veliler, antrenörlerden öğretmen olanlar ile, emekli Öğretmenlere öğretmenler günü çiçekleri SBB başkanı Zeki Toçoğlu ve katılımcılar tarafından verildi.

 

Karate antrenör ve hakemleri Avrupa, Dünya hakem kurulu üyesi Uğur Kobaş ve Milli takımlar menajeri Hikmet Şaha’ya Öğretmenler günü kutlama çiçeği takdim etti.

 

Spor salonu hınca hınç dolu olurken dereceye giren sporculara madalyaları Protokol tarafından verildi.