a
444 90 54
Çağrı Merkezi
BİLGİ VE KÜLTÜR EVİ YAZ KURSLARI DERS KAYITLARI BAŞLADI

Akyazı Belediyesi Bilgi ve Kültür evi Derslere Destek merkezi tarafından her yıl devam ettirilen ve bu yılda öğrencilerin başarılarına başarı katacak Ücretsiz 3 ayrı Yaz Kursu Ders kayıtları başladı.

 

Eğitime Her zaman Tam Destek

Derslerinde başarılı olmak ileriki okul hedeflerinde en iyi okulu tercih edebilmek isteyen öğrencilere her yıl bünyesindeki başarılı ve uzman eğitim kadrosu ile Ücretsiz eğitim veren ve Akyazı Belediyesi Bilgi ve Kültür evi Derslere Destek merkezi aynı tempo ile öğrencileri hedeflerine ulaştırmaya devam ediyor.

 

Orta Öğretim Öğrencilerine Derslere Destek Yaz Kursu

Kayıtların başladığı ve 25 Haziranda eğitimin başlayacağı kursların 5.6.7 ve 8.’ci sınıflara Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri, Sosyal Bilimler ve İngilizce ders dallarında Yaz Kursu eğitimlerine bu yılda aralıksız devam edecek olan Bilgi ve Kültür evi Akıllı tahtaları ve modern sınıflarına yeni öğrencilerini bekliyor.

 

Yaz Kur’an Kursları

Akyazı Belediyesi ve Akyazı Müftülüğü işbirliği ile Akyazı Belediyesi Bilgi ve Kültür Evi’nde ilk ve ortaokula giden öğrencilere hem yaz tatillerinin faydalı geçmesi hem de kelamların en güzeli Kuran-ı Kerim öğrenmeleri için kayıtlar alınmaya başlandı.

Katılımın ücretsiz olduğu ve 25 Haziranda başlayacak Kuran kursu sadece ilkokul 1.2.3.4.5.6.7.8. sınıfa giden öğrenciler kayıt yaptırabilecekler. Kayıt yaptırmak isteyen öğrencilerin velileri öğrencilerin nüfusları ile birlikte kayıt müracaatlarının alındığı Akyazı çarşı içi merkezde bulunan Akyazı Belediyesi Bilgi ve Kültür Evine şahsen başvuru yapmaları gerekiyor.

 

Ön Lisans Mezunlarına KPSS Kursu

Gençlerimizin hedeflediği mesleklere giden yolda rehberlik edecek ve zamanı verimli kullanmalarını fayda sağlayacak KPSS kursu kayıtları başladı.

Katılımın ücretsiz olduğu ve eğitimin 2 Temmuzda başlayacağı ön lisans mezunlarına yönelik KPSS Kursu alanında tecrübeli branş öğretmenleri tarafından eğitimler verilerek kursiyerlerin KPSS sınavlarında başarılı olmaları sağlanacak.

Yaz Kurslarının Ders Kayıtların başladığını,  25 Haziranda Yaz Kursları ve Kur’an kursu ders başı yapılacağını, KPSS Kursunun ise 02 Temmuz başlayacağını belirten Akyazı Belediyesi Bilgi ve Kültür evi Derslere Destek Merkezi yetkilileri Kayıt Başvurusu için öğrencilerin velisi ile birlikte kimlik fotokopisi ile Ömercikler Mahallesi çarşı içi 8006 sokak no:5 Akyazı adresine başvurması gerekiyor. Daha detaylı bilgi için Akyazı Belediyesi Bilgi ve Kültür evi 0264 418 14 24 iletişim numarasından bilgi alabilirsiniz.