a
444 90 54
Çağrı Merkezi
AKYAZI BELEDİYESİ YAZ SPOR OKULLARI AÇILIYOR…

Akyazı Belediyesi, Akyazı İlçe Gençlik Spor Müdürlüğü ve Akyazı Halk Eğitim merkezi tarafından ortaklaşa gerçekleştirilen ve çocukların Yaz tatillerini dolu dolu eğlenerek geçirmelerini sağlayan Yaz Spor okulları 2 Temmuz 2018 de başlayacak.

Bu Yılda geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi yüzlerce Akyazılı öğrencimize; Futbol, Basketbol, Voleybol, Hentbol, Güreş, Badminton, Karate, Judo, Okçuluk, Tekvando, Bilardo spor dallarında yüzlerce çocuk Yaz Spor okullarında spor eğitimi alacak.

Karne günü okullarda dağıtılacak olan katılım formu ve spor branşlarının olduğu afişler ile öğrenciler hangi spor dalına katılacaksa katılım formunu doldurup Akyazı Spor Salonunda İlçe Spor Müdürlüğüne teslim etmeleri gerekiyor.

Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan; “Bu yıl ki Yaz spor okulu etkinliklerimizde öğrencilere; Futbol, Basketbol, Voleybol, Hentbol, Güreş, Badminton, Karate, Judo, Okçuluk, Tekvando, Bilardo spor dallarında konusunda uzman antrenörler tarafından spor eğitimleri verilecek. İlçemiz Sporu seven ve sporcu yetiştirmeyi seven bir yer dolayısı ile sizlerde geleceğin sporcusu olma yolunda ilerlemek istiyorsanız sporu sevmelisiniz. Spora erken yaşlarda başlayarak bu alışkanlığınızı yaşamınız boyunca ilerletmeli ve sizlerde sizden sonraki gelecek nesillerin sağlık nesiler olması için sporu onlara aşılamalısınız. Yaz Spor okullarımıza tüm öğrencilerimizin katılmasını istiyorum. Telefon, Tablet gibi bağımlılık yapan sosyal medya araçlarını bir kenara bırakın ve spor yapın” diyerek tüm öğrencilerimizi spor yapmaya davet etti.