a
444 90 54
Çağrı Merkezi
AKYAZI BELEDİYESİ MİRAÇ KANDİLİ ÖZEL PROGRAMINA YOĞUN İLGİ

Akyazı Belediyesi Kültür etkinlikleri kapsamında organize edilen ve Akyazı Kapalı spor salonunda gerçekleştirilen Miraç Kandili Özel programına Akyazı halkı tarafından yoğun ilgi görürken kapalı spor salonunda düzenlenen programda izleyenler salonu tamamen doldurdular.

Akyazı Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından Kültür etkinlikleri kapsamında 12 Nisan Perşembe gecesi organize edilen Miraç Kandili Özel Programı Akyazı’da yoğun ilgi ve katılım gördü. Akyazı Kapalı spor salonunda gerçekleştirilen programda sanatçı Dursun Ali Erzincanlı, Program sunucusu Şair Yavuz Selim Koç, Kocatepe Camii Müezzini İbrahim Çakıllı Hoca ve Grup Misbah sahne aldı.

Programın ilk açılışında Şehit ve Gaziler anısında saygı duruşu ve istiklal marşı okundu. Saygı duşu ve istiklal marşının ardından Kocatepe Camii Müezzini İbrahim Çakıllı Hoca’nın okuduğu Kuran-ı Kerim tilaveti ile program başlatıldı. Program sunucusu olarak sahne alan Şair Yavuz Selim okuğu bir çok şiirlerle geceyi süsledi.

Grup Misbah’dan gönüllere dokunan ilahiler.

Gece’nin bir diğer önemli konuklarından olan Grup Misbah İlahi grubu sahnedeki yerini alarak dinleyenlerin gönüllerine dokunan manevi duyguları doruk noktasına çıkaran ilahilerle izleyenlerin beğenisini topladı.

Dursun Ali Erzincanlıdan muhteşem gece

Akyazı Belediyesi Kültür etkinlikleri kapsamında Akyazı’da daha öncede sahne alan ve Akyazı’ya birçok kez gelen Sanatçı Dursun Ali Erzincanlı Akyazı Belediyesi Miraç Kandili Özel Programında da yine gönülleri feth etti.  Her zaman olduğu gibi dini gecelerde söylediği ilahiler, şiirler, Peygamber Efendimiz Hz Muhammed S.A.V’e ithafen okuduğu naatları ile Akyazılıların manevi duygularını kabarttı.

Programa Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan’ın şehir dışında olması nedeniyle başkan adına başkan yardımcıları Mehmet Çakmak, Mustafa Tonyalı katılırken ayrıca, Karapürçek belediye başkanı Orhan Yıldırım, Akyazı Ak Parti İlçe başkanın Feyzi Bora, Ak Parti ilçe Kadın kolları Oya Asan,  İlçe Milli Eğitim Müdürü Recep Özdemir,  Akyazı Belediyesi Meclis Üyeleri, Akyazı Belediye daire Müdürleri, Belediye Personeli ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Programda Akyazı Belediye Başkan yardımcısı gecenin anısına program sanatçılarına çiçek takdim ederek geceye katılan tüm Akyazılıların Miraç Kandilini  tebrik etti.

Akyazı Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından geceye katılan tüm misafirlere Helva ikramında bulunuldu.