a
444 90 54
Çağrı Merkezi
GAZİ SÜLEYMANPAŞA CAMİİ ÇEVRESİ YENİLENİYOR

Akyazı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Akyazı’nın en büyük camisi ve ilçenin vitrini olan Gazi Süleyman paşa Camii çevresinde peyzaj ve çevre düzenlemesi çalışmalarına başladı.  

 

Görünüşü ve ihtişamı ile ilçenin vitrini haline gelen Akyazı’nın en büyük Camisi Gazi Süleyman Paşa Camii çevresi Akyazı Belediyesi Fen işleri ekipleri tarafından yapılan teknik çalışmalar ile baştan sona değişecek.

 

Akyazı Gazi Süleyman Paşa Camii çevresinde başlatılan çalışmalar kapsamında ilk olarak mevcut zeminde bulunan kilitli parkeler Fen işleri ekipleri tarafından sökülmeye başlandı.

 

Kilitli parkelerin sökülmesinin ardından Baskı beton çalışmalarına başlayacak olan ekipler baskı beton atılmasının ardından Camii çevresi ışıklandırma, ağaçlandırma ve peyzaj çalışmaları ile  çalışmaları tamamlayacak.

 

Akyazı Belediyesi Fen işleri Ekipleri tarafından verilen bilgiye göre yaklaşık 15 gün içerisinde tamamlanması hedeflenen çalışmaların ardından bambaşka bir görünüme kavuşacak olan Gazi Süleyman Paşa Camii çevresi yeni yüzü ile Akyazı’ya daha da yakışır bir hal alacak.