a
444 90 54
Çağrı Merkezi
DURSUN ALİ ERZİNCANLI AKYAZI BELEDİYESİ MİRAÇ KANDİLİ ÖZEL PROGRAMINDA AKYAZI’YA GELİYOR

Akyazı Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından Kültür etkinlikleri kapsamında organize edilecek olan Miraç Kandili Özel Programında sahne almak üzere sanatçı Dursun Ali Erzincanlı, Program sunucusu Şair Yavuz Selim Koç, Kocatepe Camii Müezzini İbrahim Çakıllı Hoca ve Grup Misbah 12 Nisan Perşembe günü akşam Akyazı’ya geliyorlar.

Akyazı Belediyesi Kültür etkinlikleri kapsamında Akyazı’da daha öncede birçok kez gelen ve Dini gecelerde söylediği ilahiler, şiirler, Peygamber Efendimiz Hz Muhammed S.A.V’e ithafen okuduğu naatları ile Akyazılıların manevi duygularını kabartan, Akyazılılar tarafından çok sevilen Sanatçı Dursun Ali Erzincanlı, Miraç Kandili Özel Programında Akyazı’da sahne alacak. Miraç Kandili Özel Programına ayrıca Program sunucusu olarak Şair Yavuz Selim Koç Program konuğu olarak Kocatepe Camii Müezzini İbrahim Çakıllı Hoca ve sevilen İlahi grubu Grup Misbah’da katılacak.

Akyazı Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından Kültür etkinlikleri kapsamında hazırlanan Miraç Kandili Özel Programı 12 Nisan Perşembe günü akşam saat 20.00’de Akyazı Kapalı spor salonunda gerçekleştirilecek olup programa Tüm Halkımız Davetlidir.