a
444 90 54
Çağrı Merkezi
AKYAZI BELEDİYESİNDEN DÜNYA TİYATROLAR GÜNÜNDE ÇOCUKLARA MUHTEŞEM ETKİNLİK

Akyazı Belediyesi tarafından Dünya Tiyatrolar Haftası olması münasebetiyle çocuklara yönelik Kukla gösterisi programı hazırlandı. 450 İlkokul öğrencisinin katıldığı ve 3 seans halinde gerçekleşen programa çocuklar yoğun ilgi gösterdi.

 

Her Fırsatta çocukları sevindirmeye gayret gösteren Akyazı Belediyesi Dünya Tiyatrolar Haftası olması münasebetiyle Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından organize edilen programla İstanbul Üniversitesi Rekreasyon bölümünden ilçemize davet ettiği 3 öğrenci ile çocuklara Kukla gösterisi hazırladı. Akyazı Kuzuluk Kongre ve Kültür salonunda 3 seans halinde yapılan programa ilçe genelinde ilkokul seviyesinden 450 öğrenci ve çok sayıda öğretmen katıldı.

 

Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan ve Akyazı Belediye Başkan yardımcısı Mehmet Çakmak’ta programda çocukları yalnız bırakmayarak yapılan programa katıldılar.

 

Program çıkışında hem Dünya Tiyatrolar haftasını unutmadığı hem de çocuklara yönelik yaptığı bu güzel etkinlikten dolayı Öğretmen ve Öğrenciler Başkan Akcan’a teşekkür ettiler.