a
444 90 54
Çağrı Merkezi
BİLGİ ve KÜLTÜR EVİ 2018 -2019 YILI 2.DÖNEM KAYITLARI BAŞLIYOR

Akyazı Belediyesi Bilgi ve Kültür Evi Derslere Destek merkezi 2018 - 2019 yılı için 5-6-7-8 sınıflar için 2.Dönem Türkçe, Matematik, Sosyal bilimler İngilizce, Fen Bilgisi alanlarında ders kayıtlarını almaya başladı.

 

Her yıl bünyesindeki uzman eğitimci kadrosu ile bugüne kadar yetiştirdiği yüzlerce öğrenciyi başarıdan başarıya ulaştırarak  Fen Liselerine, Anadolu liselerine, Anadolu İmam hatip liselerine ve diğer önemli liselere yerleşmelerinde yüzde 99 oranında yerleşme başarısı ve yine yüzde 99 oranında TEOG başarısı elde eden Akyazı Belediyesi Bilgi ve Kültür Evi Derslere destek merkezi,  eğitimde derslere destek geleneğine bu yıl da aynı tempo ile devam edip yeni başarılara imza atmak adına 2018 - 2019 eğitim sezonu 2.dönem 5-6-7-8 sınıflar için Türkçe, Matematik, Sosyal bilimler İngilizce, Fen Bilgisi, alanlarında ders kayıtlarını 05 Şubat 2018 Pazartesi günü almaya başlayacak.

 

Kayıt sonrasında öğrencilere, okul periyotlarına bakılarak, Hafta içi ve Hafta sonu olmak üzere her gün derslere destek programları düzenlenecektir.

 

05 Şubat 2018 Pazartesi günü başlayacak 2 dönem kayıt alma işlemleri 2 Mart 2018 Cuma gününe kadar devam edecek. Bilgi ve Kültür Evi yetkilileri 2 Mart’a kadar kurslara başvurmak isteyen öğrencilerin Ömercikler Mahallesi Çarşı içi 8006 sk. No:5 deki Akyazı Belediyesi Bilgi ve Kültür Evi'ne şahsen öğrenci velisinin müracaat etmesi gerekiyor.

 

Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan "Gelecek nesillerin Bilgili ve Kültürlü yetişmesinde eğitim kurumları çok önemlidir. Bu kapsamda bu güne dek yüzlerce başarılı öğrenciyi bünyesinde ücretsiz olarak yetiştiren, onları başarıdan başarıya ulaştıran kaliteli eğitim kadrosu ile Akyazı’da hizmet veren Bilgi ve Kültür evi derslere destek merkezimizin 2017-2018 yılı 2 dönem kayıt alımları başladı. Öğrencilerimiz yeter ki eğitim istesinler Akyazı Belediyesi olarak eğitim için her zaman varız" dedi.