a
444 90 54
Çağrı Merkezi
DOĞA YÜRÜYÜŞLERİ ACELLE’DEN SULTANPINARA DEVAM EDİYOR…

Akyazı Kaymakamı Ömer Kalaylı, Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan ve  İlçe spor Müdürü Adem Altun tarafından  Sosyal ve Kültürel etkinlikler kapsamında Sağlıklı olmak, Dinç kalmak için sende Yürü!.. Akyazı Yaylaları Doğa Yürüyüşleri ile şenleniyor” sloganı ile geçtiğimiz haftalarda yapılan Doğa yürüyüşlerinin bir yenisini daha yarın yapacaklar.

 

Akyazı Kaymakamlığı, Akyazı Belediyesi ve İlçe Spor müdürlüğü tarafından 18 Kasım Cumartesi günü yarın düzenlenecek olan Akyazı Yaylalarına Doğa yürüyüşleri etkinliği kapsamında bu hafta Acelle yaylasından Sultanpınar Yaylasına ve Sultanpınar Yaylasından tekrar Acelle yaylasına Doğa yürüyüşü yapılacak.

 

Sağlıklı olmak, dinç kalmanın en önemli adımlarından biri olan doğa yürüyüşlerinin önemini ifade etmek adına Geçtiğimiz haftalarda Akyazı Kaymakamlığı, Akyazı Belediyesi tarafından ortaklaşa düzenlenen Doğa yürüyüşü etkinliklerinin bu haftaki bölümünde yürüyüşe katılanlar Acelle yaylası ile Sultanpınar yaylasına arasındaki parkurda Doğa yürüyüşü yapacaklar.

 

Yürüyüşe katılmak isteyenler ilk olarak Akyazı Belediyesi ana hizmet binasında bulunan Çözüm masasından kayıt yaptırarak yürüyüşe katılabilecekler.

 

Yürüyüş için gerekli olan tüm ön hazırlıklarının tamamlayan Akyazı Kaymakamlığı, Akyazı Belediyesi ve Akyazı İlçe spor Müdürlüğü Acelle Yaylasından başlayacak Doğa yürüyüşüne katılmak isteyenler için 18 Kasım 2017 Cumartesi günü sabah saat 08.00’de Akyazı Belediyesi önünden araç kaldıracak.

 

Araçlarla alınan vatandaşlar yürüyüşün başlangıç noktası olan Acelle Yaylasına getirilecek. Acelle’den Sultanpınar yaylasına yapılacak yürüyüş sonrasında burada mola verilecek Yürüyüş yapılan mola ve  ikramlarından ardından tekrar Acelle yaylasına gelinerek parkur tamamlanmış olacak yürüyüşe katılan vatandaşlar tekrar Acelle yaylasından alınarak Akyazı merkezine getirilecek.