a
444 90 54
Çağrı Merkezi
BAŞKAN AKCAN’DAN MADANOĞLU’NA ZİYARET

 

Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan Madanoğlu Ortaokul öğrencilerinin daveti üzerine Akyazı Belediye Meclis Üyesi Ömer Çetin Sarı ile birlikte 8. Sınıf öğrencilerini ziyarette bulundu.

Başkan Akcan ve Meclis Üyesi Ömer Çetin Sarı’yı Okul Müdürü Hüseyin Çakmak ve Müdür Yardımcısı Ümit Sayın karşıladı.

Madanoğlu Orta Okulu öğrenci okul öğrenci başkanı aynı zamanda Akyazı Belediyesi meclis üyesi Ömer Çetin Sarı’nın oğlu Sadık Ziya Sarı, Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan’ı sınıflarına davet etmesi ile ziyarete giden Başkan Akcan öğrencilerle buluştu.

7 Şubesi bulunan 8. sınıf Öğrencilerini sınıflarında tek tek ziyaret eden Başkan Akcan, öğrencilere hayatlarında başarıya ulaşmaları için neler yapmaları hakkında bilgiler verdi.

Okul öğretmenleri ile de öğretmenler odasında bir araya gelen Başkan Akcan; aynı zamanda emekli bir eğitimci olarak tecrübelerini paylaştı.

Okul öğrenci başkanı Sadık Ziya Sarı Okulu ve öğrenci arkadaşları adına Başkan Akcan’dan daha önce okul önü için yapılmasını istediği tümseklerin yapımı da ziyaret sonrası Akyazı Belediyesi Fen İşleri ekiplerince gerçekleştirildi.

Eğitime ve Öğrenciye her daim destek olan Başkan Akcan, ”Öğrencilerimiz, gençlerimiz bizlerin geleceği, onların eğitimi ile yakından ilgilenmek en temel vazifelerimizden aslında biz de bu uğurda Belediye olarak tüm eğitim kurumlarımıza destek olmaya çalışıyoruz. Bu günde öğrencilerle beraber çok güzel vakitler geçirdik. Onlara hayatlarında karşılaşacakları ve dikkat etmesi gerekli huşuları paylaştık. Onların başarısı biz ebeveynlerin başarısıdır.” dedi.  

Başkan Akcan; öğrencilere hediyelerini sunduktan sonra her sınıfta günün anısına hatıra fotoğrafı da çektirdi.