a
444 90 54
Çağrı Merkezi
AKYAZI’DA İKİNCİ ETAP DOĞALGAZ ÇALIŞMALARI BAŞLADI…

Bugün Seyfeler Mahallesinde dualarla başlayan ikinci etap doğalgaz çalışmalarının ardından Küçücek, Altındere ve Kuzuluk mahallelerinde devam edecek.

Seyfeler mahallesinde vurulan ilk kazma ile başlayan çalışmalarının hızlı bir şekilde devam ederek bitirilmesi planlanıyor. Bugün Seyfeler mahallesi Akyazı Sanayi girişinde gerçekleştirilen törene Akyazı Belediye Başkanı Hasan AKCAN, Ak Parti İlçe Başkanı Feyzi BORA, Belediye Meclis Üyeleri, AGDAŞ yetkilileri, İlçe Vaizi Yunus ALTAN, Seyfeler Mahalle Muhtarı Mehmet AKSAOY ve vatandaşlar katıldı.

Törene, Akyazı İlçe Vaizi Yunus ALTAN’ın okuduğu Aşr-ı Şerif ile başlandı. Yapılacak çalışmalarla ilgili Teknik bilgi için AGDAŞ Yetkilisi Yatırım Müdürü Selçuk ERGENE bir konuşma gerçekleştirdi. Akyazı Belediye Başkanı Hasan AKCAN’ın konuşmasının ardından yapılan dua sonrası ilk kazma vurularak çalışmalar başlatıldı.

AGDAŞ Yatırım Müdürü Selçuk ERGENE konuşmasında “Akyazı Belediye Başkanımız Sayın; Hasan AKCAN’ın katkıları ve girişimleri ile hızlanan çalışmalarımıza bugün resmen başlıyoruz. Yine Belediyemizle koordineli çalışarak bu önemli hizmeti ilçeye sağlayacak olmanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

Akyazı Belediye Başkanı Hasan AKCAN ise konuşmasında; “2018 yılı içinde Seyfeler ve Küçücek akabinde 2019 yılları içinde ise Altındere ve Kuzuluk mahallelerimize bu çok önemli hizmet olan Doğalgaz’ı inşallah gelecektir. Bu uğurdaki çalışmalarımız meyvesini vermiştir. Bugün çok mutlu bbir gündeyiz. Bizleri yalnız bırakmayan Ak Parti İlçe Başkanı Feyzi BORA, Belediye Meclis Üyelerimiz, AGDAŞ yetkililerimiz ve İlçe Vaizi Yunus ALTAN beye teşekkür ediyorum. Bu çalışamanın da kazasız – belasız tamamlanmasını yüce Allah’tan niyaz ediyorum” dedi.

İlçe Vaizi Yunus ALTAN’ın yaptırdığı dua sonrasında ilk kazma vurularak çalışmalar başlatılmış oldu.