ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
BAŞKAN SOYKAN, ‘İLÇELERDE GÜNDEM’ EKİBİNE ÇALIŞMALARI GEZDİRDİ BAŞKAN SOYKAN, ‘İLÇELERDE GÜNDEM’ EKİBİNE ÇALIŞMALARI GEZDİRDİ
Akyazı Belediye Başkanımız Bilal Soykan, TV264’te yayınlanan ‘İlçelerde Gündem’ programı ekibine ilçede yapımı devam eden ve tamamlanan projeleri gezdirdi.

Akyazı Belediye Başkanımız Bilal Soykan Sakarya’nın tek uydu kanalı TV264’te her hafta Salı günü yayınlanan ‘İlçelerde Gündem’ programı ekibini Akyazı’da ağırladı. Başkan Soykan, TV264 Akyazı Temsilcisi Alattin Onur ile Hendekli Gazeteciler Orhan Topçu ve Kadir Kazın, Pamukovalı Gazeteci İsmail Çetintaş, Geyve’li Gazeteci Namık Cihan ve Taraklı’lı Gazeteci Murat Diri’ye Akyazı Belediyesi tarafından ilçede yapımı tamamlanan ve devam eden projeleri gezdirdi.

İlk olarak Akyazı ilçe merkezine yeni bir yüz kazandıran Çarşı İçi Güzelleştirme Projesi’ni misafirlerine gezdiren Başkan Soykan, sonrasında ise içerisinde Yarı Olimpik Yüzme Havuzu, Bin Kişilik Spor Salonu ve Gençlik Merkezi bulunan Akyazı Spor Kompleksi, Akyazı Sokak Hayanları Bakımevi ve Güzlek Mesire Alanı projeleri hakkında ‘İlçelerde Gündem’ ekibine bilgilendirmelerde bulundu. Akyazı’ya en güzel hizmeti verebilmek için durmadan yorulmadan çalıştıklarını ifade eden Belediye Başkanımız Bilal Soykan, “ Akyazı’yı hak ettiği noktaya getirmek için çalışmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu. 

Akyazı Belediyesi - 2016 © Network