ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
AMACIMIZ HİZMETLE GÖNÜLLERE GİRMEK AMACIMIZ HİZMETLE GÖNÜLLERE GİRMEK
Muhtarlar ve belediye meclis üyeleri ile iftar programında bir araya gelen Akyazı Belediye Başkanımız Bilal Soykan, “Akyazı’mız için tüm paydaşlarımız ile birlikte el birliği ile çalışıyoruz. Amacımız hizmetle vatandaşımızın gönüllerine girmek” dedi.

Akyazı Belediye Başkanımız Bilal Soykan, Belediye meclis üyelerimiz ve muhtarlarımız iftar programında bir araya geldi. Akyazı Belediyesi tarafından düzenlenen iftar programına Belediye Başkanımız Bilal Soykan’ın yanı sıra Akyazı Kaymakamı Yakup Güney, AK Parti Akyazı İlçe Başkanı Mesut Ekrem, Akyazı Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Savaş, Belediye Başkan Yardımcılarımız Ali Özer, Mehmet Öztürk ve Mehmet Çakmak ile belediye meclis üyeleri ve muhtarlar katıldı.

İftar öncesinde masaları tek tek dolaşan Belediye Başkanımız Bilal Soykan, muhtarlar ve belediye meclis üyeleri ile uzun süre sohbet etti. İftar sonrasında kısa bir konuşma gerçekleştiren Başkan Soykan, “Demokrasimizin yapı taşı, yerel yönetimlerin en önemli paydaşlarından olan; millete hizmet için özveriyle beraber yol yürüdüğümüz meclis üyelerimiz ve muhtarlarımız ile iftar sofrasında bir araya geldik. Akyazı’mız için değerli belediye meclis üyelerimiz ve muhtarlarımız ile birlikte çalışıyoruz. 73 mahallemizin ihtiyaçlarını muhtarlarımız aracılığı ile tespit ediyor ve gerekli çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Amacımız hizmetlerimizle vatandaşımızın gönlüne girmek. Herkesin Ramazan bayramını şimdiden tebrik ediyorum” diye konuştu.

Ramazan ayının birlik ve beraberliği pekiştirdiğini ifade eden Akyazı Kaymakamı Yakup Güney, “ İftar programında bizleri bir araya getiren Belediye Başkanımız Bilal Soykan’a teşekkür ediyorum. Akyazı’da birlik ve beraberlik içerisinde çalışmaya devam edeceğiz inşallah” ifadelerini kullandı. Akyazı Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Savaş da Belediye Başkanımız Bilal Soykan’a iftar daveti için teşekkür etti.

Akyazı Belediyesi - 2016 © Network