ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
AKYAZI GÜZELLEŞİYOR AKYAZI GÜZELLEŞİYOR
“Her şey daha güzel bir Akyazı için” sloganıyla İlçe genelinde başlattığımız alt yapı ve üst yapı çalışmalarımızın çarşı Merkez etabında Ömercikler mahallemizde bulunan Kaymakamlık yolu ve Necati temel caddelerini , asfalt serim ve yol çizgi çalışmalarını tamamlayarak halkımızın hizmetine sunduk.

Akyazı güzelleşiyor. “Her şey daha güzel bir Akyazı için” sloganıyla İlçe genelinde başlattığımız alt yapı ve üst yapı çalışmalarımızın çarşı Merkez etabında Ömercikler mahallemizde bulunan Kaymakamlık yolu  ve Necati temel caddelerini , asfalt serim ve yol çizgi çalışmalarını tamamlayarak halkımızın hizmetine sunduk.
 
Halkımıza daha kaliteli bir yaşam alanı sunma hedefimizin yanında , hayata geçirdiğimiz kent içi yolların Ülke - bölge ulaşım ana planı içerisinde İlçe gelişimine önemli katkılar sunacağını öngörüyoruz.
 
Bilindiği üzere Kuzey Marmara otoyolu doğu giriş çıkışı kavşak noktasında bulunan ilçemiz Türkiye ana ulaşım ağı içerisinde önemli stratejik noktada bulunuyor.
 
Tarihte ipek yolu üzerinde bulunan ilçemiz bugün yine önemini arttırarak devam ettirmekte.
 
Bu bahisle ulaşım ana planı içerisinde kent içi yollarımızı yenileme çalışmalarına oldukça önem atfediyor ve bu çalışmaları tüm mahallelerimizde uygulamayı hedefliyoruz.
 
Çalışmalarımızın yürütücülüğünü belediye başkanımız Bilal Soykan mesai mefhumu gözetmeksizin hafta içi ve hafta sonu olmak üzere bizzat üstlenmekte bütün birimlerin koordinasyonu sağlamaktadır.
Tüm birimlerimizin eşgüdüm ile uyumlu çalışma anlayışı bu bilinç üzeredir.
 
Sayın başkanımız Bilal Soykan’ın  ;“Halkımızın güler yüzü ve hayır duası en büyük motivasyon kaynağımızdır” İfadesini takdirlerinize sunarız.
 
Halkımız başta olmak üzere tebrik teşekkür ve başarı dileklerini ileten kıymetli Muhtarlarımıza Sivil toplum kuruluşlarımızın değerli temsilci ve yöneticilerine Saygıdeğer Oda başkanlarımıza saygıdeğer basın mensuplarımıza Geçmiş dönem bölgemize ilçemize hizmet etmiş milletvekillerimize siyaset adamlarımıza kalbî teşekkürlerimizi arz ederiz.
 
Her şey daha güzel bir Akyazı için.

Akyazı Belediyesi - 2016 © Network