ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
KARAKUCAK GÜREŞLERİNE BÜYÜK İLGİ KARAKUCAK GÜREŞLERİNE BÜYÜK İLGİ
Sakarya'da ilk olarak gerçekleştirilen Karakucak Güreşleri Akyazı Stadında yoğun katılım ile gerçekleşti.

Belediyemizin de katkılarıyla ilki gerçekleştirilen Akyazı Karakucak Güreşlerimize maddi ve manevi katkılarını eksik etmeyen Başta Büyükşehir Belediyemize, İlçe Kaymakamımıza, Gençlik Spor İl ve İlçe Müdürlüklerimize, siyasi partilerimizin İlçe başkanlarımıza, Meclis Üyelerimize, iş adamlarımıza, STK larımıza, katılım sağlayan tüm sporcularımıza ve sporseverlerimize teşekkür ediyor, dereceye giren tüm pehlivanlarımızı tebrik ediyoruz. Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Ekrem Yüce adına güreşen Barış Bayev Başpehlivanlık final güreşinde Veteranlar Dünya Şampiyonumuz Ali İmamoğlu’nu puanlamada yenerek altın kemer sahibi olmuştur. Kendilerini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

 

232 pehlivanın katıldığı Gürteşlerde dereceye girenler 

 

BAŞ (20 GÜREŞÇİ)

1- Barış Bayev (Sakarya İkizce)

2- Ali İmamoğlu (Trabzon)

3- Semih Turgut (Yalova)

3- Refik Öner

BAŞALTI ( 8 GÜREŞÇİ)

1- Ömer Şener

2- Yusuf Erdoğan

3- Arda Taşpınar

3- Mustafa Çelik

BÜYÜKORTA (9 GÜREŞÇİ)

1- Ali Seher

2- Serdar Yıldırım

3- Seçkin Duman

3- Muhammet Kösemusul

KÜÇÜK ORTA BÜYÜKBOY (6 GÜREŞÇİ)

1- Temel Altıntaş

2- Fatih Kırat

3- Onur Top

3- Tufan Hoşgör

KÜÇÜK ORTA KÜÇÜKBOY ( 7 GÜREŞÇİ)

1- Fatih Özdağ

2- Ufuk Doğan

3- Umut Küçükoğlu

3- Yunus Aruz

DESTE BÜYÜKBOY ( 11 GÜREŞÇİ)

1- Ahmet Emin Çakırkaya

2- Yusuf Ceylan

3- Enes Akın

3- Yunus Emre Uzuner

DESTE ORTABOY (10 GÜREŞÇİ)

1- Abdurrahim Mutlu

2- Hüseyin Metehan Toprak

3- Muhammet Ali Ceylan

3- Melih Can Saygılı

DESTE KÜÇÜKBOY (11 GÜREŞÇİ)

1- Hayrettin Şen

2- Bilal Taha Coşar

3- Sinan Kaya

3- Taner Akbaş

AYAK (20 GÜREŞÇİ)

1- Talha Beşir

2- Seyit Sert

3- Eren Mert Pala

3- Samet Yavan

TOZKOPARAN (23 GÜREŞÇİ)

1- Mustafa Emir Güney

2- Erhan Algan

3- Hamza Özer

3- Yunus Horozcu

TEŞVİK 2 (24 GÜREŞÇİ)

1- Muhammet Hüseyin Yıldırım

2- Muhammet Karabulut

3- Muhammet Enes Yavuz

3- Bünyamin Ali Yeşiltaş

TEŞVİK 1 (25 GÜREŞÇİ)

1- Abdullah Top

2- Yusuf Kışlalı

3- Yunus Emre Baki

3- Hasan Kulalı

MİNİK 2 (30 GÜREŞÇİ)

1- Mayemed Magiova

2- Fatih Toprak

3- Adem Kay

3- Ömer Hamza Mert

MİNİK 1 (29 GÜREŞÇİ)

1- Umut Talha Muslu

2- Hasan Hüseyin Çakırkaya

3- Mustafa Ekin

3- Yasin Uzun

Akyazı Belediyesi - 2016 © Network