ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
AKYAZI’DA 12.9 KM YOL SICAK ASFALT İLE BULUŞTU AKYAZI’DA  12.9 KM YOL SICAK ASFALT İLE BULUŞTU
Sakarya Valiliği ve Sakarya Büyükşehir Belediyesi marifetleriyle başlatılan, Akyazı Belediyesi tarafından da lojistik araç ve iş makineleri ile destek verilen Sıcak Asfalt çalışması kapsamında bugün Güvençler mahallesi de 1 kilometrelik Asfalt yola kavuştu.

Sakarya Valiliği ve Sakarya Büyükşehir belediyesinin himayelerinde Akyazı’da başlatılan Sıcak Asfalt çalışmalarına lojistik araçları ve iş makineleri ile yoğun bir şekilde destek veren Akyazı Belediyesi teknik ekipleri Güvençler, Madenler, Dedeler, Salihiye, Küçücek ve Bıçkıdere mahallelerini sıcak Asfalt ile buluşturdu.

 

Asfalt çalışmalarını yakından takip ederek çalışmalar hakkında bilgi veren Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan “ Sakarya Valiliğimiz ve Sakarya Büyükşehir belediyemiz marifetleriyle ilçemizde başlatılan sıcak Asfalt çalışmalarına Akyazı Belediyesi olarak biz de  lojistik araçlarımız, iş makinelerimiz, ve teknik ekiplerimizle yoğun bir şekilde destek verdik bu kapsamda Güvençler mahallemize 1.000 mt. (1.166 ton), Madenler ve Dedeler mahallemize 6.000 mt. (6.998 ton), Salihiye mahallemize 2.700 mt. (2.624 ton), Küçücek ve Bıçkıdere mahallemize 3.200 mt. (3.110 ton) olmak üzere toplamda 12.900 mt ve 13.898 ton sıcak asfaltı mahallelerimiz ile buluşturmuş olduk.... Rabbim söz verdiğimiz gibi bütün vatandaşlarımızın yüzünü güldürmeyi bize ve ekibimize nasip eylesin inşallah. Bu kapsamda Sakarya Valiliğimize ve Sakarya Büyükşehir Belediyemize çok teşekkür ediyoruz.” dedi

Akyazı Belediyesi - 2016 © Network