ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
BİLGİ ve KÜLTÜR EVİ YAZ KURAN KURSU BAŞLADI BİLGİ ve KÜLTÜR EVİ YAZ KURAN KURSU BAŞLADI
Akyazı Belediyesi ve Akyazı Müftülüğü işbirliği ile Akyazı Belediyesi Bilgi ve Kültür Evi’nde ilk ve ortaokula giden öğrencilere hem yaz tatillerinin faydalı geçmesi hem de Kuran-ı Kerim öğrenmeleri için düzenlenen Yaz Kuran Kursu derslere başladı.

Öğrencilerin yaz tatillerinin Sosyal bir aktivite ile geçerken hem dini bilgileri öğrenmesi hem de Kuran-ı Kerim’i öğrenmesi adına Akyazı Belediyesi ve Akyazı Müftülüğü tarafından ortaklaşa düzenlenen Yaz Kuran kursu dersleri başladı. Kursun daha ilk günlerinde sınıfları dolduran öğrenciler konusunda uzman öğretmenleri eşliğinde derslerini işliyorlar. Erken yaşta çocuklara Kuran-ı ve dini öğretmek, anlatmak, dini bilgilerle birlikte gerekli dini eğitimlerde vermek her anne ve babanın muhakkak görevlerinden biri olduğundan bu görev için anne ve babalara yardımcı olmak üzere harekete geçen Akyazı Belediyesi ve Akyazı Müftülüğü Akyazı Belediyesi Bilgi ve Kültür Evi’nde Kuran kursu derslerini başlattı.

Yaz Kuran kursu öğrencileri hafta içi her gün sabah saat 10.00 ile öğlen 13.00 arasında Akyazı Belediyesi Bilgi ve Kültür Evi Derslere Destek Merkezi sınıflarında müftülük tarafından verilen branşında eğitmenler eşliğinde Kuran-ı Kerim ve Dini Bilgiler dersi almaya devam edecekler.

Akyazı Belediyesi - 2016 © Network