ARAMA
ARA
HIZLI MENÜ
AKYAZI BELEDİYESİ EKİPLERİ ARTAN YAĞIŞLARDA TEYAKKUZDA AKYAZI BELEDİYESİ EKİPLERİ ARTAN YAĞIŞLARDA TEYAKKUZDA
Akyazı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri artan yağışlar nedeni ile taşma riski olan bölgelerde iyileştirme çalışmaları devam etmekle beraber su taşkınları sonucunda bozulan yol ve yağmur suyu hatlarında çalışmalarına devam ediyor.

Son günlerden artan yağışlar nedeni ile dere ve kanalların temizlenmesi ile herhangi oluşabilecek sel ve su baskınlarının önlemleri alınmakta. İlçe merkezinde yağmur suyu mazgalları ve kanalları ekipler tarafından sürekli takip edilmekte olup tıkanan noktalarda temizleme çalışmaları yapılıyor. Aşırı yağmurlardan dolayı kapanan ve bozulan yollarımızda ise tesviye çalışmasıyla öncelikle ulaşımın devam ettirilmesi sağlanmaktadır.

Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan; “Ekiplerimiz vatandaşlar ve muhtarlar ile sürekli iletişim halinde. Çözüm masasına gelen istek ve şikâyetler muhtarlarımızın da görüşleri alınarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yaz aylarının gelmesi ile çalışmalarımız arttı. Akyazı için tüm ekiplerimiz ile çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz” dedi.

Akyazı Belediyesi - 2016 © Network